Бюджетне відшкодування ПДВ в разі анулювання свідоцтва роз'яснює ДПІ у Святошинському районі м. Києвa.

Скільки "коштує" свідоцтво платника ПДВ? >>> ВІДЕО

Відповідно до підпункту 184.8 статті 184 розділу V "Податок на додану вартість" Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VІ у разі якщо на дату подання заяви про анулювання реєстрації платник податку має податкові зобов'язання за результатами останнього податкового періоду, така сума податку враховується в суму зменшення бюджетного відшкодування, а в разі його відсутності сплачується до державного бюджету. Анулювання реєстрації особи як платника податку відбувається у день, що настає за днем проведення розрахунків із бюджетом за податковими зобов'язаннями останнього податкового періоду.

Пунктом 184.9 статті 184 V Кодексу передбачено, що у разі якщо за результатами останнього податкового періоду особа має право на отримання бюджетного відшкодування, таке відшкодування надається протягом строків, визначених цим розділом, незалежно від того, чи буде така особа залишатися зареєстрованою як платник цього податку на дату отримання такого бюджетного відшкодування, чи ні.

Читайте також: Про звітність по ПДВ

Теги: возмещение ндс гнс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1193