Від жебрака до мультимільйонера. Житель Туреччини Хусейн Осер в 11 років опинився на вулиці. Втім, не розгубився і влаштувався вдень нелегально працювати у кафе. А вночі самостійно вивчав англійську. Згодом переїхав до Лондона і навіть зміг відкрити свій перший ресторан. Тепер бізнесмен зізнається: важке дитинство пішло йому на користь.

"В 11 років я жив на вулиці. У маленькій закусочній приносив відвідувачам попільнички та хліб. А вони мені за це давали копійки. У той час я вважав себе багатієм", - згадує бізнесмен Хусейн Осер.

Нині бізнесмен із Туреччини має цілу мережу ресторанів у всій Великій Британії. А в 2010-му виграв винагороду "Підприємець року". Його справа дуже добре розвивається. Тож Хусейн узяв собі в помічники двоюрідного брата.

"Він дуже відповідальний. Йому подобається, коли все досконало. Їжа та сервіс мають бути відмінні. Інакше мої клієнти можуть скористатися телефоном для скарг і пропозицій", - каже бізнесмен Хусейн Осер.

Успіхи підприємця з Туреччини просто вражають. Лише за 10 років він не тільки зміг налагодити працю цілої мережі закладів харчування, але й отримав право на розміщення інформації про неї в гіді "Мішлен" - найповажнішої комісії в світовому ресторанному бізнесі. Зараз Хусейну 60. Але йти на пенсію чоловік не планує. Каже: життя лише починається. Розповідає телеканал UBR.

Теги: британия ubr сеть ресторанов
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1514