Протокол співробітників ДАІ без вашого підпису, не має сили в суді. Але незалежно від того чи порушили ви правила дорожнього руху, ознайомтесь із текстом документа. Водії інколи ігнорують його зміст. Та він потрібен для вашого захисту.  

Андрій Шимко, адвокат. «Там есть важные пункты, связанные с тем, что вам разъясняются права, вас как лица привлекаемого к административной ответственности, и соответственно в этих правах если вы их не знаете, то на сотрудников Госавтоинспекции положено обязанность разъяснить».

Правова допомога - це перше, що можна відстоювати; Ви маєте право відмовитись від пояснень відносно себе згідно зі статтею 63 конституції України. Також скористайтеся право на залучення свідків.  

Андрій Шимко, адвокат. «Если вы объективно не согласны, помимо своего не согласия безусловно лучше выразить аргументированные доводы в пользу того что вы не нарушали возможно каких-то правил дорожного движения».

Простий напис: не згоден - ненаповнений змістом і не допоможе під час розгляду справи вищими інстанціями Державтоінспекції, а надалі й у суді.  

Андрій Шимко, адвокат. «Возможно потребовать написать в этой графе что ваши пояснения либо возражения будут написаны на отдельном листе который прилагается к протоколу».

Надалі співробітник Державтоінспекції, який прийматиме постанову та накладатиме суму стягнення, буде зобов’язаний врахувати коментарі у додатку до протоколу. Але не дозволяйте оформлювати порушення іншим інспекторам, окрім того, який вас безпосередньо зупинив. Це ж стосується і подальшого розгляду справи.  

Андрій Шимко, адвокат. «Если протокол составлен одним инспектором там указывается кто составил, а постановление вынесено другим безусловно скорее всего в этой ситуации такое постановление подлежит обжалованию».

Щоб уникнути неприємних процедур із протоколами або ж із судовими рішеннями – звісно,краще не порушувати правил.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1295