У чемпіонаті Нідерландів з футболу вперше за чотири мІсяці змінився лідер. ПСВ після перемоги у себе вдома над ВІтессем очолив турнірну таблицю. У першому таймі поєдинку володіли ініціативою гості і навіть мали кілька непоганих моментів, щоб відкрити рахунок. Проте з подіями, що відбувалися на полі, був не згоден форвард господарів Тім Матавж. Словенець на тридцять першій хвилині, після помилки воротарЯ, вивів свою команду вперед. На початку другої половини гри футболісти ВІтесса знову мали кілька можливостей забити гол, проте підвела погана реалізація, чим і скористався ПСВ. На сімдесят шостій хвилині Дріс МертЕнс ударом із-за меж штрафного майданчика подвоїв рахункок. Відновив інтригу у зустрічі Майк ХАвенаар, який за сім звилин до завершення основного часу скоротив відставання. Проте зняв усі запитання щодо переможця, за декілька секунд до фінального свистка ейндховенець Станістав МанОлев. У підсумку, 3:1.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 571