Лідери німецької Бундесліги продовжують дарувати шанувальникам неабияку інтригу в боротьбі за чемпіонство. У матчі 20-го туру Баварія Анатолія Тимощука досить несподівано на виїзді зіграла унічию з ГАмбургом. На гол ЯкОпо САли на 23-й хвилині мюнхенці відповіли влучним ударом Івіци Оліча в середині другого тайму. У підсумку, 1:1.
Не зміг скористатися осічкою баварців ШАльке. Підопічні ХУба СтЕвенса на власному стадіоні розійшлися миром з МАйнцем - 1:1. У гостей в першому таймі відзначився новачок команди Мохаммед ЗідАн. А на 59-й хвилині ударом з гострого кута статус-кво відновив форвард господарів Чінеду Обасі.
А ось дОртмундська БорУссія сповна скористалася невдачею своїх конкурентів та тепер одноосібно очолює турнірну таблицю. Жовто-чорні у виїздному поєдинку переграли НЮрнберг. Відкрив рахунок на початку другого тайму Себастьян Кель. А крапку  під завісу матчу поставив Лукас БАрріос. У підсумку, 2:0 на користь команди Юргена Клоппа.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 396