"ШАХТАР" ПРОГРАВ "ЗЕНІТУ" ТА ЗВІВ СВОЇ ШАНСИ ВИЙТИ У НАСТУПНИЙ ЕТАП ДО МІНІМУМУ

Вояж донецького Шахтаря в Санкт-Петербург завершився невдачею. Гірники мінімально поступилися Зеніту в четвертому турі групового етапу Ліги Чемпіонів. Єдиний гол у поєдинку під завісу першого тайму забив Ломбартс. Натомість продовжує дивувати футбольну Європу АПОЕЛ. Кіпріоти у себе вдома на останніх хвилинах гри вирвали перемогу в Порту - 2:1. Після чотирьох турів із вісьмома набраними балами одноосібним лідером квартету G залишається АПОЕЛ. Другий у таблиці Зеніт, Порту - третій. У Шахтаря - остання позиція та примарні шанси на вихід у наступний раунд.

ПОПОВ І МИХАЛИК ЗАВТРА "ДИНАМО" НЕ ДОПОМОЖУТЬ, ШОВКОВСЬКИЙ - ПІД ПИТАННЯМ

Завтра київське Динамо зіграє з турецьким Бешикташем у третьому турі групового турніру футбольної Ліги Європи. Тренер киян Юрій Сьомін після матчу з Таврією заявив, що травми Михалика і Шовковського "дуже серйозні", проте динамівські лікарі заспокоюють. За словами ескулапів, у СаШо - вивих в області фаланги вказівного пальця на руці і гематома. Він активно лікується, і участь основного голкіпера сьогодні в матчі з Бешикташем не виключена. Рішення прийматимуть, базуючись на самопочутті воротаря безпосередньо перед матчем. А от у Тараса Михайлика, за словами лікарів, - пошкодження задньої групи м'язів стегна. Ця травма вимагає лікування, тож імовірно протягом найближчого тиждня гравець точно відпочиватиме. А от Горан Попов, який пропустив матч із кримчанами, точно не вийде на гру з турками. У нього проблема з коліном: пошкоджено меніск.

"БУДІВЕЛЬНИК" У НАПРУЖЕНОМУ МАТЧІ ПЕРЕГРАВ "АЗОВМАШ" У РАМКАХ СУПЕРЛІГИ

Київський баскетбольний клуб Будівельник реабілітувався перед власною публікою за поразку від російських Хімок у Єдиній Лізі ВТБ. У рамках Суперліги кияни в надпринциповому поєдинку переграли маріупольський Азовмаш - 80-77. Найбільший внесок у перемогу чинного чемпіона країни зробив Джек МакКлінтон. Він заробив для команди рекордні двадцять сім балів.

"МІННЕСОТА" У ДРАМАТИЧНОМУ МАТЧІ ЗДОЛАЛА "ДЕТРОЙТ"

Справжня cgдрама розігралась у матчі між Детройтом та Міннесотою в рамках регулярного чемпіонату НХЛ. За хвилину до кінця поєдинку Ред Вінгз вели в рахунку, проте не змогли втримати перевагу. За декілька секунд до фінальної сирени влучний удар Койву перевів гру в овертайм. А на другій хвилині додаткового часу Сетогучі приніс Міннесоті перемогу. В підсумку, 2:1.