"ДИНАМО" УСКЛАДНИЛО СОБІ ЗАВДАННЯ ВИХОДУ З ГРУПИ, "МЕТАЛІСТ" ЗНОВУ ПЕРЕМІГ

Столичне Динамо значно ускладнило собі завдання виходу з групи Е в Лізі Європи. Підопічні Юрія Сьоміна мінімально поступилися турецькому Бешикташу. Єдиний гол у зустрічі на 73-й хвилині забив Егемент Коркмаз. За два тури до завершення групового етапу кияни з 5-ма набраними балами посідають третю сходинку. Тим часом Ворскла може зосередитися на Прем`єр-Лізі. Полтавчани у себе вдома програли бельгійському Стандарду - 1:3 та втратили останні шанси пробитися у наступний раунд. А ось єдиний хто порадував так це Металіст. Харків`яни продовжують впевнені виступи у другому за рангом турнірі Європи. На власному стадіоні підопічні Маркевича переграли Мальме - 3-1. Неперевершений матч видав Тайсон. На його рахунку дубль та результативна передача.

ФУТБОЛІСТИ МАДРИДСЬКОГО "РЕАЛА" НЕ УЯВЛЯЮТЬ ЖИТТЯ БЕЗ СВОЇХ ФАНІВ

Мадридський "Реал" набрав максимальну кількість очок на груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА в квартеті D і достроково забронював путівку в плей-офф найпрестижнішого єврокубка. Перемоги мають стати звичкою для "королівського клубу" - пихато стверджує тренер Жозе Моурінью. Та для вболівальника кожна така перемога - неймовірна радість. Ми - це ти: стверджує новий ролик на підтримку мадридців, покликаний підкреслити єдність фанів "галактікос" із гравцями. Відданість уболівальників нікого не здивує, якщо згадати, що днями Кріштіану Роналду забив уже 900-ий гол за "Реал" у єврокубках.

ЗАВДЯКИ СВОЇЙ СКАНДАЛЬНІЙ ПОВЕДІНЦІ МАРІО БАЛОТЕЛЛІ СТАВ ГЕРОЄМ МУЛЬТФІЛЬМУ

Один із найскандальніших гравців у світі футболу 21-річний італієць ганського походження Маріо Балотеллі знову втрапив у скандал. За відсутності нареченої, яка виїхала в закордонне відрядження, СуперМаріо застукали з порнозіркою. У зв'язку з цим журналісти одразу ж згадали численні витівки Балотеллі, на тему яких тайванські аніматори навіть створили мульфільм. Так, гравець Мансіті недавно влаштував пожежу, запускаючи феєрверк у власній ванній. Перед цим він закидав з балкона дротиками гравців молодіжної команди "Манчестер Сіті" і вилаявся в прямому ефірі після перемоги в Кубку Англії. З іншого боку, Балотеллі став прапором боротьби з расизмом на футбольному полі. Вигуки фанів на його адресу призвели до того, що ФІФА дозволила арбітрам у таких випадках припиняти матч.

БК "КИЇВ" ПОСТУПИВСЯ "АЗОВМАШУ" В РАМКАХ БАСКЕТБОЛЬНОЇ СУПЕРЛІГИ

В Україні продовжує набирати оберти баскетбольна Суперліга. У центральному поєдинку туру БК Київ приймав на своєму паркеті Азовмаш. Господарі з перших хвилин захопили лідерство та вели в рахунку протягом перших трьох чвертей. Проте у четвертій десятихвилинці маріупольці змогли переломити хід поєдинку на свою користь. Результативні дії Олексія Печерова та американця Джозефа Кріспіна принесли гостям перемогу з рахунком 90-84. Маючи у своєму активі шість перемог Азовмаш посідає третю сходинку в чемпіонаті.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 660