Мюнхенська Баварія іде на перерву в Бундеслізі в ранзі осіннього чемпіона! У сімнадцятому турі мюнхенці розгромили Кельн завдяки влучним ударам Гомеса, Алабі та Крооса. При цьому підопічні Хайнкеса більшу частину поєдинку провели в меншості! На тридцять третій хвилині другу жовту картку отримав Рібері. У гарному настрої на місячну перерву відбувають і футболісти дортмундської Боруссії. Чорно-жовті без особливих проблем переграли Фрайбург - 4:1. Дубль на рахунку Роберта Левандовські, який нещодавно отримав звання найкращого футболіста року в Польщі. По одному разу своє ім*я на табло засвітили Гюндоган і Кевін Гросскройц. А ось голкіпер бременського Вердера ще довго пам*ятатиме свій день народження. У поєдинку проти Шальке іменинник мусив цілих п*ять разів виймати м*яча з сітки своїх воріт! Найбільший подарунок (у лапках) йому зробив Рауль, який тричі вразив ворота музИк.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 479