Справжні пристрасті вирують у німецькій футбольній Бундеслізі. У цетральному поєдинку 15-го туру гладбаська «Боруссія» приймала дортмундську. Відкрили рахунок гості. На сорокОвій хвилиній подачу Маріо Гетце з кутового замкнув Роберт Левандовскі. Та, попри ігрову перевагу, підопічні Клоппа не змогли втримати переможного рахунку. У серЕдині другого періоду статус-кво відновив Міке Ханке.
Нічиєю у битві лідерів скористалася Баварія. Мюнхенці розгромили Вердер - 4:1 і вийшли на перше місце у чемпіонаті. У переможців по дублю на свій рахунок записали Франк Рібері та Ар"єн Роббен. У "музИк" відзначився Маркус Розенберг. Намагається не відставати від лідерів «Шальке». Кобальтові на власному полі завдяки голам Хунтелара, Фукса та Рауля здолали Аугсбург - 3:1.
Намагається не відставати від лідерів «Шальке». Кобальтові на власному полі завдяки голам Хунтелара, Фукса та Рауля здолали Аугсбург - 3:1.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 547