Бундесліга повертається! Після місячної перерви клуби найвищого ешелону німецького футболу знову тішать своїх шанувальників. У поєдинку вісімнадцятого туру Баварія Анатолія Тимощука дещо несподівано на виїзді поступилася гладбаській Боруссії - 1:3. У господарів влучним ударом відзначився Марко Ройс і дубль на рахунку Херрмана. У мюнхенців гол престижу на свій рахунок записав Бастіан Швайнштайгер.
Досить потужно стартувала дортмундська Боруссія. Підопічні Юргена Клоппа розтрощили Гамбург - 5:1. За переможців по два рази у воротах суперника розписалися Блащиковський та Левандовський. І один гол в активі Кевіна ГрОсскройца.
Розпочав другу частину сезону з перемоги і Шальке. У грі зі Штутгартом, захисник кобальтових ЖоЕль МатІп, після розіграшу з кутового, вже на третій хвилині відкрив рахунок.
У другому таймі, після влучних ударів Пападопулоса та Дрекслера, цифри на табло і зовсім стали принизливими для "швабів". Все на що спромоглися гості, то це на один гол