Чинний чемпіон Бундесліги дортмундська Боруссія нікому не віддасть срібну салатницю і у цьОму сезоні. У 24-му турі жертвами джмелів стали футболісти МАйнца. По одному голу на свій рахунок записали Якуб БлАщіковські та СІнді КагАва. У карнавальників єдиним влучним пострілом відзначився Моххамед ЗідАн. Продовжує лихоманити Баварію, яка цьогО разу капітулювала перед БАєром. І тепер відстає від лідера вже на цілих сім очок. Відкрив рахунок на 79-й хвилині Штефан КІсслінг. А поставив крапку у поєдинку Карім Белларабі. У підсумку, 2:0. А ось гладбаська Боруссія не змогла скористатися похибкою команди ХАйнкеса і вийти на друге місце. Чорно-білі на виїзді поступилися НЮрнбергу. Перемогу господарям за три хвилини до завершення матчу приніс Альберт БуньЯк.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 479