Голландський ПСВ втратив шанс вийти в лідери чемпіонату Нідерландів. Клуб з Ейндховена зіграв унічию 1:1 з Утрехтом у рамках 18-го туру голландського чемпіонату і залишився другим у турнірній таблиці після АЗ. Останні втретє за  місяць зіграли з «Аяксом». У першому таймі амстердамці «відзначилися» тільки двома жовтими карткАми, натомість лідери першості відповіли на грубий футбол - результативним. М'яч на 37-ій хвилині забив шведський хавбек РАсмус Ельм. Наставник гостей Франк де Бур, намагаючись врятувати матч, у другому таймі кинув у бій російського форварда Дмитра БулИкіна. Але не він врятував «Аякс», а данський захисник АЗ СимОн ПОульсен, який на 75-ій хвилині записав на свій рахунок автогол.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 405