Наше "Динамо" вийшло до фіналу міжнародного турніру Football Impact CUP-2012. У півфіналі кияни розтрощили угорський "ВідеОтон", який нині - один із лідерів місцевого футболу. Цікаво, що всі 5 голів динамівці організували в другому таймі! На 60-ій хвилині матчу бразильська комбінація закінчИлася взяттям воріт. Дуду увійшов до штрафного майданчика, скинув м'яч під удар БетАо, який з 10-ти метрів пробив у ближній кут. Незабаром точно під поперечину пробив Андрій Шевченко. На 79-ій уже Мілевський відзначився з 8-ми метрів. А на 83-ій хвилині ДудУ подачею з лівого флангу знайшов у штрафному майданчику ЕскобАра, той віддав чудовий пас на МілЕвського, і Артем уже з двох метрів зробив власний дубль і рахунок став 4:0. Коли ж спливали останні миттєвості зустрічі ЕскобАр самостійно вийшов один на один із воротарем і пробив у дальній кут.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 518