Відбулися черговІ матчі регулярного чемпіонату Професійної хокейної ліги. Чемпіон України «Донбас» вдома не залишИв каменя на камені від «Харківських Акул» і скоротив відставання від лідера турніру київського «Сокола» до трьох очок. Донеччани зробили гру вже в першому періоді. На п'ятій хвилині ек змарнував нагоди Євген Пастух. За хвилину стараннями Олексія Страхова «Донбас» подвоїв рахунок.  З «нокдауну» «Акули» так і не вийшли і пропустили ще дві шайби в першому періоді. Відзначилися Артем Бондарєв та Олексій Кровопусков. У другій 20-хвилинці господарі  домінували, а «Акули» лишилися в меншості через вилучення. Зрештою захисник «Донбасу» Олександр Побєдоносцев реалізував вихід на воротаря «Акул» Харитонова і встановив рахунок 5:0. А на 30-й хвилині на табло вже світилося 6:0.
«Донбас» не став «добивати» гостЕй, і «Акули» зуміли відквитати дві шайби.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 494