Напередодні у світі провелИ низку товариських поєдинків національних збірних. Суперник України у групі Ді на Євро-2012 команда Франції на виїзді переграла Німеччину. І втерла носа Мішелю Платіні, який заявляв про відстуність талановитих виконавців у її складі. Відкрив рахунок на двадцять першій хвилині форвард триколору Олівьє ЖирУ. А вже у серЕдині другого тайму, після передачі ДебюшІ з правого флангу, рахунок подвОїв ФлорАн МалудА. Німці таки поквитАлися за один м*яч наприкінцІ зустрічі. Гол на свій рахунок записав КакАу.
В іншому матчі збірна Іспанії підтвЕрдила статус фаворита майбутньої континентальної першості. Підопічні Вісенте дель Боске каменя на камені не залИшили від Венесуели - 5:0. По однОму разу у воротах латиноамериканців розписалися Андрес Іньєста і Давид Сілва. А у другому таймі свої бомбардирські здібності виявив Роберто СольдАдо, який оформив хет-трік.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 516