Ліверпуль посперечається з КАрдіффом за перемогу в Кубку англійської ліги. Напередодні у себе вдома, підопічні Кені ДАлгліша зіграли внічию 2:2 з Манчестер Сіті та вийшли до фіналу завдяки мінімальній перевазі у першій зустрічі. Відкрили рахунок у матчі гості, завдяки неперевершеному удару НАйджела Де ЙОнга, з-за меж штрафного майданчика. Але ще до перерви мерсисайдці змогли відновити статус-кво. На сороковій хвилині пенальті реалізував СтІвен ДжЕрард. У серЕдині другого тайму надію Мансіті подарував Едін ДжЕко, вивівши городян уперед. Проте вже через сім хвилин усім сподіванням городян поклав край Крейг БЕлламі, який встановив остаточний рахунок. Нагадаємо, фінал Кубка ліги прОйде двадцять шостого лютого, на газоні легендарного ВЕмблі.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 580