21 Новых материалов

Податкова обслуговуватиме іноземців у окремому центрі all inclusive з лікарем і перукарем

1958
0
2012-07-04

Податківці обслуговуватимуть іноземців у новому центрі. Тут можна отримати одразу всі послуги. Та навіть - зробити зачіску.

Заморським  гостям  не треба поневірятися  столичними відділеннями податкової. Усі сервіси для них тепер в одному приміщенні.

Корисно знати: Заробітчан змусять платити податки

Ірина Носачова, голова Державної податкової служби у м.Києві: "По законодательству только центральный аппарат - то есть который находится в центре - это именно город Киев у нас - вправе обслуживать иностранных плательщиков. Именно выдавать идентификационные коды".

У скільки бюджету обійшовся новий податковий центр, митарі не кажуть. Усіх витрат ще не підрахували. Хоча  виділених із столичної казни трьох мільйонів ста гривень цілком вистачило.

Дивіться сюжет: Податкова зваблює новими сервісами: wi-fi, кафе, дитяча кімната

Центр доробляли у останню хвилину. Скажімо, ось цей диван та телевізор з’явилися лише вранці. А от з міні-баром поки що не склалося. Хоча податківці кажуть: скоро їх клієнти зможуть тут купити сік та печиво.

Замість того, аби вистоювати у чергах за довідками, іноземці зможуть провести час із користю. Наприклад, проконсультуватися у лікаря  або підправити зачіску. Медкабінет і перукарня мають запрацювати вже зовсім скоро. А як правильно заповнити усі податкові форми - розкажуть усміхнені дівчата.

Корисно знати: Про відсутність боргів можна дізнатися електронкою. Бізнес про новації не знає

Оксана Стригун, заступник керівника управління центру на запитання нашого журналіста: "А ви мову знаєте? якщо прийде до вас іноземець? - Англійську досконало ні. Але українська-російська вільно". - А якщо він до вас прийде і говорить тільки на англійській мові? - Попытаемся ему ответить как можно понятней".

Гості з-за кордону кажуть: навіть такими послугами - їх до податкової не загнати. Мовляв, аби отримати необхідні документи в Україні, потрібно пройти 9 кіл бюрократичного пекла.

Дивіться також: Податкова поліція - новий, але не потрібний орган

Омід, іранець: "Скажите вот у нас налоговиков боятся. А у вас боятся? - Нет. У нас не боятся. - А украинских вы боитесь, допустим... скажут: вы не заплатили налоги. Платите штраф. - Честно говоря, да. Боюсь. Не потому что я иностранец. Я знаю, что ваши бояться".

Тим часом київські  митарі потирають руки. Від початку року з платників податків зібрали більше ніж 15 мільярдів гривень. Ці кошти спрямували до зведеного бюджету. До міської казни потрапило майже 4 мільярди.

Источник: Телеканал UBR
Просмотров: 1958
Комментариев: 0
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
comments powered by Disqus

Новости партнеров

Новости Meta.ua

Индексы

Покупка
Продажа
Курс НБУ
1 USD
27.65
28.20
27.33
1 EUR
29.60
30.38
29.29
10 RUB
4.56
4.78
4.59
Все курсы валют
Покупка
Продажа
золото (XAU)
32889.50
32889.50
серебро (XAG)
463.27
463.27
платина (XPT)
26221.64
26221.64
Все курсы металлов

Справочник

Авто в кредит
Приобрести автомобиль в кредит сегодня не сложно. Однако риски существуют. UBR расскажет о нюансах автокредитования в Украине.
Все о деньгах
UBR.UA раскрывает секреты финансового рынка и рассказывает, как правильно распорядиться своими сбережениями.
Еда: справочник
"Мы - то, что мы едим", - говорили древние. Современные ученые лишь подтверждают это утверждение. Поэтому важно знать какая еда является полезной, разбираться в рецептах, калорийности, при необходимости и диетической еде, а для гурманов и в необычной.

Новости партнеров

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...