| Покупка | Продажа | НБУ | |
|---|---|---|---|
| USD | 8.05 | 8.09 | 7.99 |
| EUR | 10.05 | 10.24 | 10.12 |
| RUB | 2.47 | 2.57 | 2.55 |
У Росії стартували вибори Президента. Щоправда, поки у віддалених куточках країни. Голосують ті, хто не зможе прийти на дільниці 4 березня. Урни та бюлетені доставляють, переважно, вертольотами. Ось ці громадяни у Ненецькому окрузі живуть у самому серці тундри - за шістдесят кілометрів від міста Нарьян-Мар. Оленярі через велике господарство не зможуть поїхати до обласного центру на голосування. Тож членам виборчої комісії довелося самим приїхати сюди.
Вікторія Вилка, голова виборчої дільниці: "Сложности бывают, когда погодные условия, когда невозможно ехать, когда пурга и тогда, когда техника сломается".
Місцевий виборчком встановив урни у юрті, щоб кочівники змогли віддати свої голоси за майбутнє країни. За день планують відвідати ще п'ять із тридцяти племен Ненецького округу.
Дивіться також: Курйоз: Росіян запитали, чи потрібно поховати Путіна
Андрій, місцевий житель: "Судьба России нас тоже касается, мне так кажется. Потому что иначе у нас... Сейчас, слава богу, у нас все на поправку идет. Дмитрию Медведеву хорошо, он все организовывает, че-то делает, делает".
У Ненецькому районі мешкає 42 тисячі людей. Між тим, абсолютна більшість росіян голосуватимуть за півтора тижня - четвертого березня. Кандидатів п'ять: нинішній прем'єр Володимир Путін, комуніст Геннадій Зюганов, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, мільярдер Михайло Прохоров та лідер "Справедливої Росії" Сергій Миронов.
Дивіться також: Офіс Путіна підпалили "коктейлем Молотова"
Сколько стоят часы Ахметова и Хорошковского
Рейтинг самых глупых вопросов на собеседовании
Самые курьезные причины увольнений
Ностальгия по СССР: вещи, которых уже нет
Moody's подтвердило рейтинг Франции
Почему украинцы не рады новым экспрессам Hyundaі
Украина недосчитается до трети ранних зерновых
"Укрзалізниця" оставила популярный поезд во Львов
В Україні після 45 років люди змушені змінювати пр ...
У Раді розглядають закон, що може знищити нашу мов ...
Найбагатша жінка світу - хто вона?
Янукович посварився з тими, хто ображає підприємці ...
Сколько стоят часы Ахметова и Хорошковского
Рейтинг самых глупых вопросов на собеседовании
Самые курьезные причины увольнений
Ностальгия по СССР: вещи, которых уже нет