Американці готуються до різдвяної лихоманки. Завтра у США розпочинається "чорна п’ятниця" - традиційний передноворічний сезон розпродажу. У цей час магазини відкриваються рано вранці, а знижки на товар інколи сягають 50%.

Американські онлайн-магазини з нетерпінням чекають "Чорної п’ятниці". Після Дня подяки вони прагнуть збути весь товар. Аби забити склади новою продукцією для різдвяних продажів. І хоча реалізують товари з великим дисконтом - у цей день отримують майже 12% річних прибутків.

Ендрю Пейдж, власник онлайн-магазину: "У нас буде ажіотаж, починаючи вже із шостої ранку. Ціни становитимуть від 65 до 85 відсотків від звичайних. Тому ми очікуємо черг покупців".

Найбільшим попитом користуватимуться мобільні телефони. Цього року обсяг їх продажів удвічі перевищить торішній. За цей товар продавці сподіваються вторгувати понад 5 мільярдів доларів.

Меган Донадьо, стратег: "Я думаю, що до магазинів мобільних телефонів прийде багато покупців. Люди чекають Чорної п’ятниці увесь рік, щоб одержати товар зі знижкою".

ЦьогорІч крамниці відвідає більше ніж 150 мільйонів американців.

Теги: новый год черная пятница распродажа сша магазины он-лайн
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 915