У місті Рубіжне, що на Луганщині, на філії фабрики з виробництва одягу отруїлися понад 20 швачок. Напередодні до цеху привезли нову тканину. Вона, як припускають медики, і стала причиною отруєння спочатку повітря, а потім і людей. Наразі, 17 працівниць фабрики на лікарняних ліжках. Медики надають їм всю необхідну допомогу. Саму філію тимчасово закрили. Перевірку проводить прокуратура Луганської області.

Тканину, з якої мали виготовляти жіночі футболки, в цех привезли рано вранці, розповідає одна зі швачок Вікторія Суржанська. Ще до початку роботи в цеху розповсюдився різкий та неприємний запах.

Вікторія Суржанська, постраждала: "Это было изделие – крой, черный, пропитанный краской. Он отдавал токсическим веществом. Краска – она даже не высохла"

Спочатку жінки намагалися провітрити приміщення цеху. Та вже пообіді всім їм стало зле: з’явився сильний головний біль, сльозоточивість в очах, першіння в горлі та нудота. До цеху викликали швидку. Швачок відправили у токсикологію міської лікарні.

Павло Малиш, начальник Головного управління охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації: "Диагноз у них – острое отравление неизвестным веществом, ингаляционный тип. Состояние пострадавших стабильное"

Всі роботи у цеху зупинили. На підприємстві створили спеціальну комісію з розслідування причин отруєння. До її складу увійшли лікарі, санепідеміологи та міські чиновники.

Костянтин Колосов, начальник інспекції територіального управління Держгірпромнагляду в Луганській області: "Те, предварительные анализы, пробы воздуха, которые забрала санстанция и сегодня мы уже знаем, что ни фенолов, ни формальдегидов, ни свинцовых паров в воздухе нет. Для этого требуется более детальное исследование химических составов"

За попередньою версією, ще у свіжій фарбі у великій кількості містився етилацетат. Саме цей розчинник і став причиною! отруєння. Перевіряти підприємство почали працівники прокуратури. Вони чекають на остаточні результати лабораторних досліджень тканини та з’ясовують її походження. По завершенні перевірки - протягом 10 днів - буде прийнято рішення чи порушувати кримінальну справу.

Теги: жертвы происшествие отравление испарения такнь швеи
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3192