Банани ..з сюрпризом! Винахідник з Аргентини запропонував продавати банани - уже з начинкою. У неочищений фрукт через невеликий отвір заливають наповнювач - карамельний соус, мед, шоколад, або лікер - виключно для дорослих.

"Можна комбінувати Дульсе де Лече з бананом і перетворити плід на десерт в дуже гігієнічній, привабливій і веселій формі. Я вважаю - це оживить ринок. Ви маєте не просто банан - це одразу фруктовий десерт", - розповідає Себастьян Бергер, творець десерту.

Дульсе де Лече використовується майже для всіх десертів в Аргентині. В перекладі це означає "солодке молоко". Це густий карамельний сироп. Бергер сподівається залучити інвесторів, щоб поширити його бананову революцію на увесь світ.

"За час, що я працював над цим, я зрозумів, що продавці фруктів отримують найбільшу вигоду від існування Дестапа-банана. Тому що це в рази збільшить їхні продажі", - впевнений Себастьян Бергер, творець десерту.

На ринку тропічних фруктів банан - один з найбільш затребуваних. У всьому світі його експортують понад 15 мільйонів тонн щороку. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бананы аргентина ubr начинка
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1425