19-20 квітня 2012 Київська міська державна адміністрація у партнерстві з інноваційним парком BIONIC Hill та компанією UDP проведуть Інноваційний форум "Kyiv City Open Doors". Про це поінформував заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, повідомили у прес-службі КМДА.

За його словами, на презентацію проекту інноваційного парку BIONIC Hill та можливостей українських винахідників приїдуть 15 керівників зі списку 35 провідних венчурних фондів Кремнієвої долини.

Читайте также: Невозврат НДС и суды отпугивают иностранных инвесторов от Украины

"Інноваційний форум надає унікальну можливість підвищити міжнародний статус українського технологічного бізнесу серед американських інвесторів, а також налагодити ефективну комунікацію між ключовими суб'єктами реалізації стратегії інноваційного розвитку Києва. Так, участь у форумі вже підтвердили директор зі стратегії та розвитку IBM Venture Capital Дрю Кларк, партнер компанії Вудсайд Кепітал Партнерс Келлі Рортер, партнер однієї з найвпливовіших венчурних компаній Секвойа Кепітал Девід Спектор. Це світові імена, і їхня зацікавленість Києвом та нашими можливостями дає підстави вважати, що проект BIONIC Hill буде успішним. Після презентації інноваційного парку буде проведене роуд-шоу наших найкращих стартапів", – зазначив Руслан Крамаренко.

Читайте также: Киев презентовал свои инвестиционные возможности в Каннах

Він наголосив, що міською владою запрошені саме ті фонди, які зацікавлені в інвестування у Східній Європі.

"Ми спостерігаємо зростання індустрії програмної продукції України на 30-40% на рік. Це дає нам підстави вважати, що розвиток цього сектору буде успішним, тим більше, що IT-компанії, зареєстровані у Києві та Київській області генерують близько 70% прибутків цієї індустрії. Тож нам є що показати світовим інвесторам", – наголосив Р.Крамаренко.

Читайте также: Уровень доверия иностранных инвесторов к Украине снова снизился

Він зазначив, що в Україні сьогодні працює 200 тисяч ІТ-спеціалістів та ще 15 тисяч щорічно випускають провідні навчальні заклади. При цьому дохід IT-компаній України перевищує 1,5 млрд дол. на рік, а експорт послуг IT-компаній складає 1 млрд дол.

Читайте также: Политика испортила имидж Украины, - инвесторы

Теги: киев инвестиции
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1554