Україна має найнижчу інвестиційну привабливість в регіоні. В країні діє тотальна корупція серед чиновників, а захистити свої корпоративні права у судах найчастіше просто немає змоги. Такою насправді нашу країну бачать представники найбільших компаній в світі. Про наболіле вони розповіли особисто прем’єр-міністру Миколі Азарову. Той пояснив, що одразу добре не буде. Хоча за два останні роки вдалося досягти прогресу.

Україна для іноземного бізнесу - чорна пляма на мапі Європи. Про це представники найбільших світових корпорацій розповіли прем’єр-міністру Миколі Азарову. Найбільше закордонних інвесторів відлякує тотальна вітчизняна корупція. Прем’єр одразу вирішив з’ясувати, кому саме не дають спокою нечисті на руку чиновники.

"Кому из вас приходилось давать взятки? Поднимите руки. Ну, давайте по-честному. Мы договорились по-честному, поднимите руку.

- Тяжело сказать перед телевиденьем, в присутствии заместителя министра внутренних дел и налоговой. Это мы вам можем рассказать один на один".

Читайте також: Бізнес-клімат: Чого очікувати?

Бізнесмени кажуть, аби чиновники не брали хабарі, їм потрібні більші зарплати. Як приклад привели одну з найрозвиненіших країн світу - Сінгапур. Де навіть прем’єр-міністр офіційно отримує більше мільйона доларів. Звичайні ж міністри вдвічі менше. Українському прем’єру такі аналогії не сподобалися. Він нагадав, що і в Сінгапурі не одразу було все добре.

"Начинал он с нищенской... он меня подвел ко окну и говорит, вот в этой луже копошились свиньи. Вот я с чего начинал. То есть люди его так сказать, сингапурские жители. А сейчас Сингапур – это высокоразвитая страна мира".

Знайти захисти в українському суді - практично неможливо, скаржаться іноземці. А це породжує рейдерство та втрату бізнеса. Розрекламованої дерегуляції - якось не помітили. Тож безліч дозволів та відсутній ринок землі: залишають робить Україну малопривабливою для іноземного капіталу.

Читайте також: Міхаль Баер: Україна та Венгрія на межі знищення бизнесу

Теги: азаров инвестиции коррупция взятки капитал инвестклимат
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1325