Протягом 2011 року в економіку Києва іноземними інвесторами вкладено $3,5 млрд. прямих інвестицій, що на 17,8% більше обсягів відповідного періоду попереднього року. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко під час Колегії КМДА, повідомляють у прес-службі.

За його словами, загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених у Київ, за рік зріс на 12% та склав $24,5 млрд., що становить 49,6% від загальнодержавних обсягів. Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій у розрахунку на одну особу становить $8,8 тис.

Читайте также: Невозврат НДС и суды отпугивают иностранных инвесторов от Украины

"Швидкі темпи відновлення економіки забезпечили підвищення провідними міжнародними рейтинговими агентствами прогнозу кредитного рейтингу Києва з "Негативного" на "Стабільний". Також Київ посів 56 місце у рейтингу 100 найбільш шанованих міст світу, які мають найкращу репутацію, довіру та повагу. Це повинно стати позитивним сигналом для інвесторів як закордонних, так і вітчизняних. Для залучення інвестиційних ресурсів минулого року ми провели понад 40 зустрічей з представниками міжнародних фінансових організацій, іноземних інвестиційних і фінансових установ, вітчизняних інвесторів", – зазначив Руслан Крамаренко.

Він наголосив, що наразі ведеться робота зі створення та забезпечення функціонування веб-сайту для презентацій інвестиційного потенціалу міста, широкого інформування іноземних партнерів і потенційних інвесторів про можливості інвестування у Київ.

Читайте також: Аргентинці готові інвестувати в Київ

Теги: кмда інвестиції інвестори
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 728