Виселити боржника банк зможе вже наступного дня після ухвали суду щодо стягнення майна. Це прописано в законі "Про захист прав кредиторів і споживачів фінансових послуг", який Верховна Рада ухвалила 22 вересня. Юристи переконують: документ насамперед захищає права позикодавців, адже для виселення з квартири достатньо буде рішення служителів Феміди. А звільняти будинок дозволять і без представників виконавчої служби.

"На сьогоднішній день з моменту прийняття рішення про примусове стягнення до моменту реального виселення може пройти 3-5 років, тому що продати не завжди виходить, людина може оскаржувати і так далі. Зараз же законодавець говорить, що суддя зразу ж при звернення про стягнення на майно виносить рішення про виселення, тобто, банк сьогодні отримав рішення, завтра приїдуть вас виселяти", - пояснює телеканалу UBR юрист Анатолій Соболевський.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: банк должники выселение ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1153
Loading...