Фіскальна Конституція навіть після численних виправлень не влаштовує бізнес. Адже не враховує усіх виробничих тонкощів. Наприклад, авіабудівники імпортують майже половину усіх матеріалів і платять за це ввізне мито. Тож літаки стають неконкурентноздатними, порівняно із іноземними аналогами. А це - профільна галузь держави.

Дмитро Ківа, генеральний конструктор ДП "Антонов": "Ми на один літак втрачаємо 2,5 – 3 мільйони доларів. І сьогодні маса таких літаків. І авіакомпанія наша - українська - вона працює у бізнесі, ринку. Їй невигодно наші літаки купувати. Тому що вони на 3 мільйони дорожчі"

Незадоволені й виробники олії. Частка вітчизняної продукції на світовому ринку - 53 відсотки. ЗаробІтки сягають трьох мільярдів доларів. Утім є проблеми з відходами виробництва. Їх обклали екологічним податком.

Степан Капшук, гендиректор асоціації "Укроліяпром": "Справа не в 70 гривнях за тону, але це великі обсяги, великі суми. Ми запропонували, підготували пропозиції, щоб на ту продукцію, яка сьогодні є готова, яка є експортною, спрямованою продукцією, щоб на цю продукцію цей податок його звільнити"

Свої побажання підприємці домовилися зібрати разом. І наступного тижня передати їх до профільного комітету Верховної Ради.

Теги: изменения налоговый кодекс предприниматели
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1250