8 мільйонів працездатних українців ніде не працюють. Принаймні легально. Таку цифру назвали в уряді. Водночас на працевлаштування людей держава щороку витрачає близько 6 мільярдів гривень. Вже найближчим часом у парламенті з`явиться законопроект про стимулювання зайнятості населення.

Микола Азаров, прем'єр-міністр України: "Там, где работодатель выплачивает нормальные зарплаты превышающих например три минимальных заработных платы можно было б пойти на уменьшение единого социального взноса для таких работодателей".

Підприємцям, які дадуть роботу молоді та тим, кому за 50, витрати на сплату соцвнеску компенсують. Заохочуватимуть створювати робочі місця і сільських та селищних чиновників.

Сергій Тігіпко, Міністр соціальної політики: "Если создается новое рабочее место и растет фонд заработной платы то мы предлагаем взносы физических лиц оставлять не 25%, а доводить до 100% на процент превышения".

Особливі умови і для малого бізнесу, де зайнято до 50 людей. Наприклад, якщо ви платите своїм працівникам три мінімальні зарплати то третину соцвнеску візьме на себе держава.

Теги: бизнес закон предприниматели
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1245