У Києві взялися перевіряти роботу Єдиного дозвільного центру. Голова КМДА Олександр Попов дав місяць на розкачку та організацію роботи. Дерегуляція і спрощення дозвільної системи одна з головних вимог глави уряду Миколи Азарова. Між тим підприємці нарікають: покращень не побачили. Навпаки, черги ростуть, а оформлення розтягується на місяці.

Єдиний дозвільний центр в столиці запрацює наповну вже до кінця лютого, запевнив голова КМДА Олександр Попов. Саме тоді оформлення документів у київських підприємців забиратиме від кількох годин до кількох днів. Не більше, переконує чиновник. Крім того, планують запровадити електронні послуги, коли клієнту взагалі не доведеться приходити до центру. Отримати дозволи можна буде через інтернет.

Олександр Попов, голова КМДА: "Ця технологія вона зараз доопрацьовується. Ви знаєте, що ми заявили про те, що у нас є проект, який ми хочемо реалізувати - це електронне урядування. Ми його зараз розробляємо. Це дасть нам можливість дуже скоротити всі процедури"

Самі ж підприємці особливих змін не відчули. Нарікають на величезні черги. Документи часто доводиться офорлювати місяць і більше. Не вистачає операторів, тому у день можуть приймаюти лише до 50 (п’ятидесяти) осіб.

Віктор, підприємець: "Первый раз мы поехали до нового года, сегодня уже какое число? Еще документов не получили. - Как раньше было, по старой схеме - было проще".

Ганна, представник будівельної компанії:"Дуже багато людей. Самий головний мінус. Якщо ти хочеш раніше прийти, в кого є якісь плани, подальша робота, то треба приходить і мерзнуть на вулиці"

А ще підприємці нарікають: "Центр збудували у незручному місці-складно добиратися. А на свою чергу доводиться очікувати просто на вулиці".

Теги: бизнес дерегуляция разрешительная система
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2482