Автономній республіці Крим нададуть особливий статус. А також створять спеціальні умови для інвестиційної діяльності. Відповідний закон Верховна Рада ухвалила сьогодні у першому читанні.

Документом передбачено, віддати регулювання соціально-економічного та екологічного розвитку півострова у компетенцію уряду, парламенту та ради міністрів Криму. Вони вирішуватимуть, який із інвест-проектів може отримати на пільговій основі земельні ділянки на узбережжі - для їх реалізації. А також позбавлять від сплати державного мита товари, які потрібні для втілення задуму у життя. Їх перелік також затверджуватиме Кабмін. Одна з вимог вимог - продукція має бути невід'ємною частиною проекту, й аналогічні вироби не виготовляють в Україні. Не позбавлять мита транспортні засоби, підакцизні та товари, що уже були у використанні.

Андрій Сенченко, народний депутат України: "Все будет без тендера, все будет без пошлины и так далее. Далее туда поедут и ножки буша, и оборудование на кондитерские фабрики, все поедет через эту дыру. И по всей стране"

Теги: крым инвестиции налог
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1182