Українські податківці доповнять свій арсенал методів боротьби з ухиленням від оподаткування європейськими доробками. Про це сказав голова ДПС України Олександр Клименко, повідомили в прес-службі ДПС.

"Зокрема, фахівці податкової служби почали розробляти стандарти звітної документації у сфері трансфертного ціноутворення. Національні стандарти у цій сфері базуватимуться на рекомендаціях Ради ЄС, визначених у Кодексі поведінки щодо документації з трансфертного ціноутворення для дочірніх підприємств (EUTPD).

На думку експертів, вдосконалення державного регулювання трансфертного ціноутворення унеможливить розповсюджену практику мінімізації податків за допомогою офшорів", - йдеться в повідомленні.

До розробки відповідної методики в Україні долучилися експерти Європейського дорадчого центру з питань законодавства (UEPLAC).

Читайте также: МВФ рекомендует Украине запретить офшоры

Нагадаємо, ще у 1979 році Організація з економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) прийняла "Керівництво з трансфертного ціноутворення для мультинаціональних підприємств та податкових адміністрацій".

На сьогодні більшість країн ЄС імплементували запропоновані методи регулювання трансфертного ціноутворення до національного податкового законодавства.

Відповідні положення містить і Податковий Кодекс України.

Теги: клименко налоговая офшоры
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1037