За 2 місяці поточного року у Києві зареєстровано та видано 3 118 свідоцтв платників податку на додану вартість, що у 3 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Тоді платники отримали 1042 таких свідоцтва.

Про це повідомила голова ДПС у м. Києві Ірина Носачова, інформує пресс-служба відомства.

Скільки "коштує" свідоцтво платника ПДВ? >>> ВІДЕО

За словами голови, всі свідоцтва наразі отримані платниками податків. При чому 90 відсотків – безпосередньо у податкових інспекціях, а тим хто не з’явився протягом 10 днів, свідоцтва були відправлені поштою із повідомленням про вручення.

"Протягом лютого поточного року у Києві відмов щодо видачі свідоцтв платникам податків стало значно менше, особливо у зв’язку з неналежним заповненням заяв", – зауважила головний податківець столиці.

Читайте також: Кому податкова повертає ПДВ у Києві

Ірина Носачова розповіла, що для допомоги платникам податковою службою столиці складено рекомендації щодо заповнення форми 1-ПДВ, які розміщені на інформаційних стендах податкових інспекцій, а також на сайті ДПС у м. Києві. Також у податкових інспекціях міста створені консультаційні пункти, куди за бажанням платник може звернутись за допомогою до фахівця-податківця щодо заповнення заяви.

Читайте також: Які схеми незаконного повернення ПДВ використовують шахраї

Теги: налоги ндс налоговая гнс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1228