Евакуатори можуть повернути на українські дороги. Автори такої ініціативи наголошують: нині відсутні важелі впливу на водіїв, які порушують правила зупинки та паркування.

Підстави для евакуації в законодавстві є. Це кодекс про адміністративні правопорушення. Але відсутні норми, які передбачають вивезення авто, залишене без нагляду. Тому у Верховній Раді з’явився документ, покликаний врегулювати законодавство, що дозволить вивести армію евакуаторів на дороги. Опоненти законопроекту наголошують: це повернення до корупції 2009 року. Право на виконання таких робіт знову ж отримає одна організація. На майданчиках якої вже два роки простоюють обладнані евакуатори. Але в нових умовах рішення про евакуацію, ухвалюватимуть винятково працівники ДАІ.

"Рішення про евакуацію, згідно норм чинного законодавства, приймають працівники державної автоінспекції, і для цього вони мають право залучати відповідні організації, які мають відповідну техніку, тобто автомобілі евакуатори", - пояснив телеканалу UBR співробітник служби паркування Костянтин Башмаков.

Теги: ubr эвакуаторы нарушение парковки
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 677