ДПС у м. Києві повідомляє, що у зв’язку з реорганізацією припиняється діяльність Громадської колегії при ДПА у м. Києві.

20 квітня 2012 року о 15 год. 00 хв. у приміщенні конференц-залу ДПС у м. Києві (вул. Шолуденка, 33/19, 11 поверх) відбудуться установчі збори для формування нового складу Громадської ради при ДПС у м. Києві.

Для участі в установчих зборах до 10 квітня 2012 року до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

Читайте також: Роз’яснення Податкового кодексу. Безкоштовні семінари

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності). Відповідно до ЗУ "Про захист персональних даних" рішення керівника інституту громадянського суспільства про делегування представника має містити згоду останнього на опрацювання та оприлюднення його персональних даних;

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства (копії статуту/положення, свідоцтва про реєстрацію або документа про легалізацію);

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Читайте також: Податкова нагодує "бідняків" Януковича

Склад ініціативної робочої групи

№ п/п

ПІБ

Посада

1

Саприкін Олександр Миколайович

директор виконавчої дирекції АППУ в м. Києві.

2

Фурдило Олег Борисович

шеф-редактор Всеукраїнського тижневика “Податковий, банківський, митний Консультант”, член Громадської колегії при ДПА у м. Києві.

3

Гуцул Володимир Васильович

директор ПП “Економічний вісник”, член Громадської колегії при ДПА у м. Києві.

4

Коханова Любов Афанасіївна

директор ТОВ АФ “Стандарт-аудит”, член Громадської колегії при ДПА у м. Києві.

5

Онищенко Олена Вікторівна

Заступник Голови ДПС у м. Києві, член Громадської колегії при ДПА у м. Києві.

6

Федорова Тетяна Юріївна

в.о. начальника управління взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю, керівник секретаріату ГК при ДПА у м. Києві.

7

Ковтуненко Микола Юрійович

заступник начальника управління взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю, начальник відділу прес-служби ДПС у м. Києві та взаємодії з громадськістю.

8

Зубань Лариса Андріївна

заступник начальника відділу прес-служби ДПС у м. Києві та взаємодії з громадськістю, головний державний податковий інспектор.

Відповідальна особа – Зубань Лариса Андріївна, т. 461-77-30, 461-77-12, e-mail: pressdpa@kyivsta.gov.ua.

Теги: налоговая гнс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1228