Які є способи подання декларації і чи можна її подати в електронному варіанті, консультує ДПІ у Голосіївському районі м. Києва ДПС.

Читайте також: Хто може не подавати декларацію про доходи та кому треба це робити

Так, податкова декларація подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено Податковим кодексом, в один із таких способів: особисто платником податків або уповноваженою на це особою, надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Читайте також: Декларація про доходи. Додаткові документи

Декларувати треба навіть гроші за здані пляшки >>> відео

Платник податку заповнює податкову декларацію самостійно або це може зробити нотаріально уповноважена ним на це особа у порядку, передбаченому п.179.5 статті 179 Податкового кодексу. За неповнолітніх осіб або осіб, визначених судом недієздатними, податкову декларацію подають їхні батьки (опікуни, піклувальники). Обов’язок щодо заповнення та подання податкової декларації про доходи, отримані протягом звітного року платником податку, який помер, покладається на спадкоємців (розпорядників майна, державних виконавців).

Читайте також: Що буде за неподання декларації про доходи

Заробляєте більше 10 тис. на місяць? Змусять декларувати доходи >>> відео

Теги: доходы декларации налоговая
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1505