Киянка намагалась переконати податківців, що продала свій "PORSHE CAYMAN" за 12 тисяч гривень, повідомляє Державна податкова служба у м. Києві.

Читайте також: Хто може не подавати декларацію про доходи та кому треба це робити

Нещодавно до однієї з податкових інспекцій, 27-ми річна мешканка столиці подала податкову декларацію про майновий стан та доходи за 2011 рік, в якій задекларувала дохід від продажу автомобіля "PORSHE CAYMAN" (2009 року випуску) на суму 12 тисяч гривень.

Читайте також: Що буде за неподання декларації про доходи

Проте, податківці провели експертну оцінку автівки та, згідно висновку фахівців Управління Державтоінспекції ГУ МВС України у м. Києві визначили, що вартість вказаної "іномарки" складає щонайменше 258 тисяч гривень. У подальшому, працівники податкової служби викликали громадянку до інспекції на співбесіду.

Поспілкувавшись з податківцями, колишня власниця авто вирішила подати нову податкову декларацію, в якій задекларувала реальну ціну від продажу "Порша".

Заробляєте більше 10 тис. на місяць? Змусять декларувати доходи >>> відео

Згідно нових обставин, їй було визначено податкове зобов’язання зі сплати податку на доходи фізичних осіб на суму 38 тисяч гривень, які молода жінка наразі сплатила до бюджету.

Читайте також: Декларація про доходи. Додаткові документи

Декларувати треба навіть гроші за здані пляшки >>> відео

Теги: декларации о доходах налоговая гнс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2774