Як СПД – фізична особа, платник ПДВ повинен вести реєстр отриманих і виданих податкових накладних на паперових носіях чи в електронному вигляді, консультує ДПІ у Голосіївському районі м. Києва ДПС.

Читайте також: Як заповнити накладну при усній угоді

Так, Податковим кодексом України, який набирав чинності з 01.01.2011 р. п.201.15 ст. 201 розділу V передбачено, що платник податку на додану вартість веде реєстр виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді, у якому зазначаються порядковий номер податкової накладної, дата її виписки (отримання), загальна сума постачання та сума нарахованого податку, а також реєстраційний номер платника податку – продавця, який видав податкову накладну такому платнику податку. Форма і порядок заповнення реєстру виданих та отриманих податкових накладних встановлюються відповідно до вимог розділу II цього Кодексу.

Читайте також: Реєстрація податкових накладних. Консультація

Пам'ятка для спрощенця. Документи >>> відео

Нагадаємо також, що відповідно до пункту 11 підрозділу 2 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України з 1 січня 2012 року податкові накладні в яких сума податку на додану вартість становить понад 10 тисяч гривен та податкові накладні (незалежно від суми ПДВ), виписані при здійсненні операцій з постачання підакцизних та імпортних товарів, підлягають обов’язковій реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Читайте також: Питання реєстрації податкових накладних

Для реалізації можливості реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних платнику податку на додану вартість необхідно отримати посилені сертифікати ключів електронно-цифрового підпису та укласти з ДПІ за місцем обліку договір про визнання електронної податкової звітності.

Читайте також: Як перевірятимуть спрощенців

Теги: упрощенка налоговая накладная
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2191