Яка передбачена відповідальність за неподання або несвоєчасне подання декларації про майновий стан і доходи фізичними особами, консультує ДПІ у Солом’янському районі м.Києва.

Декларувати треба навіть гроші за здані пляшки >>> відео

Так, відповідно до ст. 164 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 7 грудня 1984 року № 8073-Х неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи, коли подання є обов’язковим, чи включення до декларацій перекручених даних тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( від 51 грн. до 136 грн.).

Читайте також: Щодо декларації про доходи

Дії передбачені ч. 1 цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за теж порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 85 грн. до 136 грн.).

Ця відповідальність не розповсюджується на випадки добровільного подання декларації ( в т.ч. при реалізації права на податковий кредит).

Заробляєте більше 10 тис. на місяць? Змусять декларувати доходи >>> відео

Відповідно до п. 5 підрозділу 1 розділу ХХ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), якщо норми інших законів містять посилання на неоподатковуваний мінімум доходів громадян, то для цілей їх застосування використовується сума в розмірі 17 гривень, крім норм адміністративного та кримінального законодавства в частини кваліфікації злочинів або порушень, для яких сума неоподатковуваного мінімуму встановлюється на рівні податкової соціальної пільги, визначеної пп. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 розділу IV ПКУ для відповідного року.

Теги: декларация налоговая гнс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 12114