Президент України Віктор Янукович переконаний, що об’єднання зусиль влади та бізнесу є важливою частиною ефективної реалізації в державі реформи системи охорони здоров’я. Про це він сказав під час ознайомлення з будівництвом Республіканського перинатального центру в Сімферополі, – інформує прес-служба Президента.

У украинцев от зарплаты хотят забрать еще 3%

Сьогодні, констатував Глава Держави, до процесу медичної реформи активно приєднуються спонсори – вони, зокрема, долучаються до забезпечення профільних закладів сучасним обладнанням. "Ми будемо продовжувати розвивати таке співробітництво, яке дає нам результат, дає успіх", – сказав він, висловивши переконання, що сьогодні механізм державно-приватного партнерства в Україні розвивається.

Свыше 50% украинцев не могут назвать себя здоровыми

В.Янукович звернув увагу Ради міністрів Криму, місцевих органів самоврядування на важливість тіснішої співпраці з представниками бізнесу.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бизнес экономика президент медицинская реформа
Источник: закон и бизнес Просмотров: 1139