Кияни вже задекларували доходів, отриманих у минулому році, на 870 мільйонів гривень. Про це повідомила голова ДПС у м. Києві Ірина Носачова, поінформували у прес-службі відомства.

Декларувати треба навіть гроші за здані пляшки >>> відео

За словами керівника столичного податкового відомства з початку 2012 року в Києві громадяни подали 6 655 декларацій про майновий стан і доходи, з них 3 425 декларацій подано особами, які зобов’язані їх подати згідно з чинним законодавством та 2 988 декларацій – на право отримання податкової знижки. Узгоджена сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету, складає 13 мільйонів гривень, а 6,4 мільйона гривень підлягають поверненню громадянам.

Заробляєте більше 10 тис. на місяць? Змусять декларувати доходи >>> відео

"Наразі визначальна роль столичних органів ДПС полягає в оперативному наданні громадянам оптимального комплексу інформаційних, консультаційних, організаційних послуг, щоб для киян деклараційна кампанія була зручною, а для держави – результативною", – зазначила Ірина Носачова.

Головний податківець столиці наголосила, що платники податків можуть звернутися за інформаційною допомогою до консультаційного центру ДПС у м. Києві щодня з 9.00 до 18.00 год. (щосуботи з 9.00 до 16.00 год.) за номером: (044) 461-77-00, а також зателефонувати до податкової інспекції за місцем проживання та з'ясувати всі незрозумілі питання щодо порядку заповнення та подання декларації.

Читайте також: Щодо декларації про доходи

Нагадаємо, згідно з Податковим кодексом України, кампанія декларування доходів, отриманих за минулий рік, триває до 1-го травня; декларацію про майновий стан і доходи необхідно подати до податкової інспекції за місцем проживання.

Читайте також: Роз’яснення Податкового кодексу. Безкоштовні семінари

Теги: налоги гнс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 557