Ви потрапили у ДТП, а страхова не виплачує відшкодування? Зверніться до колекторів. До кінця року вони обіцяють стати на сторону невдоволених водіїв. Тим паче, що поле для діяльності – безмежне.

Адже лише 53 % компаній розраховуються із клієнтами у перші 90 днів після аварії. Колектори уже навіть знають, на яких умовах співпрацюватимуть із автовласниками.

Дивіться також: Борги за "комуналку" збирають колектори

Олександр Ільчук, президент Асоціації учасників колекторського бізнесу: "Страхователь получает конкретную сумму от коллекторской компании, и закрывает для себя этот вопрос. А уже задача коллекторской компании предъявить иск страховой компании, взыскать всю сумму и вот на разнице дисконта получить свою прибыль".

Юристи попереджають: дисконт може виявитися вкрай невигідним. Інколи водії будуть змушені віддавати збирачам боргів до половини усієї страхової суми. Втім, сам процес повернення коштів суттєво прискориться.

Анатолій Соболевський, юрист: "Вони будуть перекупляти цей борг і звератися уже з позовом, як юридична особа до юридичної особи у господарський суд. Цивільний процес можна затягнути в межах року, то господарська справа може розглядатися у межах 2 місяців".

А от страхові категорично проти подібних новацій.

Олександр Філонюк, голова ради Ліги страхових організацій: "Сьогодні розглядається норма посилення впливу на дії страхових компаній з тим щоб вони чітко дотримувалися вимог законодавства . В першу чергу - захищати інтереси своїх застрахованих".

Усі фінанси страхових акумулюються на спеціальних банківських рахунках. На ці депозити нараховуються відсотки. Тож відтягування видачі коштів – простий спосіб збільшити прибуток. Реагувати на подібні порушення мала б Державна комісія з регулювання ринків фінпослуг. Втім вона або закриває на це очі, або накладає невеликий штраф.

Теги: возмещение коллекторы страховка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 970