У столиці понад 86% відшкодування ПДВ припадає на малий та середній бізнес. Про це повідомила голова Державної податкової служби у м. Києві Ірина Носачова.

Загалом, у лютому 2012 року, платники ПДВ міста Києва одержали відшкодування ПДВ на суму майже 129 мільйонів гривень, з яких частка малих та середніх підприємств склала 111 мільйонів гривень.

Читайте також: Скільки ПДВ повертають експортерам

Крім того, в автоматичному режимі відшкодування ПДВ отримали 23 підприємства з загальним обсягом компенсації 17,5 мільйонів гривень.

Як відзначають в ДПСУ, всі сервісні механізми, в тому числі й автоматичне відшкодування ПДВ, однаково справедливо застосовуються як для великих платників податків, так і для малого та середнього бізнесу. "Впевнена, що у найближчому майбутньому, процедура автоматичного відшкодування ПДВ стане звичайною справою для тих підприємств, які відповідають необхідним критеріям, а також підтримують сучасні та інноваційні методи роботи", – підкреслила Ірина Носачова.

Читайте також: Які схеми незаконного повернення ПДВ використовують шахраї

ДПСУ нагадує, що у січні 2012 року 80 столичних підприємств, які мали залишки невідшкодованого ПДВ на суму до 1 мільйона гривень, отримали 11 мільйонів бюджетної компенсації.

Скільки "коштує" свідоцтво платника ПДВ? >>> ВІДЕО

Відзначимо, що профільні бізнес-асоціації скаржаться, що проблема відшкодування ПДВ - одна з ключових, з якою стикається бізнес на території Україні.

Читайте також: Автомат ПДВ провокує переплату податку на прибуток


Теги: ндс возмещение ндс налоговая гнс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3168