Ставки для полтавських спрощенців можуть змінити. Щоправда, станеться це не раніше ніж у лютому. Тож наразі платникам єдиного податку доведеться погодитися на максимальні розміри стягнень. Для першої групи - 10, для другої - 20 відсотків від мінімальної зарплати.

Полтавська влада обіцяє знизити ставку єдиного податку, яку з нового року виставила на максимальному рівні - для першої групи спрощенців - 10, для другої - 20 відсотків від мінімальної зарплати. Та у січні кишені підприємців першої групи схуднуть приблизно на сто гривень, другої - на двісті.

В'ячеслав Скрябін, голова профспілки підприємців ринків м. Полтави: "Законодавець, коли передбачав такі ставки податку, розраховував, що максимальні ставки податку будуть прийняті в містах-мільйонерах, таких як Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ. Ми би хотіли, щоб встановлена ставка податку для торговців, які працюють на ринках, була в межах від 4-х до 7%."

Дійсно, пояснюють у податковій - місцеві владці мусили зауважувати на регіон. Однак у Полтаві нові повноваження сприйняли, як найлегшу можливість наповнити місцеву скарбницю. Частина депутатів заявляють - коли ставку податку знизити - казна залишиться порожня. Утім, скільки саме вона втратить - поки ніхто не знає, так само - як і суми нових зборів. Кажуть - чим більше залишиться спрощенців, тим меншими будуть побори

Олександр Мамай, міський голова Полтави: "Для того, щоб хоч якимось чином наповнювати бюджет, приймаємо таке рішення. До 1 лютого податкова нам надає інформацію про те, скільки зареєструвалось підприємців. Аналіз ми зробимо за 10 хвилин на першій же депутатській комісії і приймемо ріення, що робимо далі"

І лише після цього, можливо, ставки знизять. Принаймні для найбідніших підприємців.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: упрощенка налоги полтава
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2613