За приблизними підрахунками в Україні близько 500 тисяч провидців, знахарів та ворожок. Інформацію про них можна знайти у будь-якому виданні. Ось приміром " відома та знана провісниця допоможе у вирішенні життєвих невдач, зніме порчу наврочення та таке інше.

Попит на такі послуги стабільний. Чимало людей воліють знати, що було, що буде і чим серце заспокоїти. А ось автори законопроекту про заборону такої реклами впевнені, що екстрасенси лише шкодять українцям.

"Ворожки, гадалки попали в перечень профессий как раз при прошлой ворожке в правительстве. Юлия Владимировна умудрилась вывести ряд рабочих специальностей из этого реестра, в том числе газосварщиков, а там как раз астрологи и экстрасенсы появились", - пояснює ініціативу народний депутат України Євген Царьков.

Не виключено, що в Україні є люди, що володіють безцінним даром. Тому депутати ладні йти на поступки. Пропонують ясновидцям довести свої здібності спеціальній комісії.

"Государство препятствует конечно. Нам очень повезло в Украине - астрологам. В 95 году нас внесли в реестр профессий и теперь нас хотят оттуда благополучно выкинуть. Мы пытались достучаться до депутатов, но пока безрезультатно. Даже, если что-то произойдет такое, что нам будет неприязно, мы все равно останемся в профессии", - впевнена астролог Олена Калантарова.

Олена каже, що, якщо діяльність заборонять, то всі її колеги підуть у підпілля. Депутати обіцяють ухвалити закон вже в травні. Порушників каратимуть суворо. У світлі нових змін про декриміналізацію серйозного штрафу не уникнути. Розповідає телеканал UBR.

Теги: ubr астрологи запрет рекламы гадалок
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2052