Не розповів, що будеш сіяти на полі - плати штраф. Його розмір коливатиметься від 850 до 8 500 гривень. Уже з початку наступного року кожен користувач земельною ділянкою повинен мати агрохімічний паспорт. Там записуватимуть, зокрема, чим можна засівати окрему площу зараз та в наступні роки. Таким чином для аграріїв це буде своєрідною наукою, яка пояснюватиме, як правильно обробляти ґрунт та, що там краще вирощувати. Такий документ селянину доведеться купити. Він коштуватиме від 10 до 80 тисяч гривень. А на його розробку спеціалісту потрібно щонайменше три місяці.

Дивіться також: Податок на землю збільшать

Олександр Поліводський, адвокат: "Ці паспорти мають бути готові в такий спосіб, який би не був обтяжливий. Якщо воно буде ускладнюватися, і містити багато корупційних, в тому числі , ризиків, і технічних, і юридичних перешкод, то від цього не буде краще нікому. і це може заперечити саму ідею, саму ідею захисту землі".

Дивіться також: По чім зараз городина?

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: штраф паспорт посевная агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2848