Підприємці отримають електронну картку платника податків. Цей сервіс має мінімузувати контакт між митарями та бізнесом. Перегляд звітностей, оплата державних стягнень і реєстрація окремих видів податків - користуватися карткою можна не виходячи з дому. Щоправда, для цього доведеться купувати смартфони із додатковими функціями або переоснащувати комп"ютери зчитувачем карток і ПІН-клавіатурою.

Олександр Клименко, голова ДПСУ: "Це і є електронний кабінет платника податків, який може дистанційно звітувати, дистанційно сплачувати податки, дистанційно бачити свою - якщо вона є - заборгованість, або її відсутність. При мінімальній затраті часу та максимальній зручності".

Планують, що такі картки видаватимуть безкоштовно. Щоправда, отримати їх зможуть не всі - принаймні до кінця року. Роботу автоматизованої системи оцінять лише найсумлінніші підприємці - ті, що без затримок розраховуються з державою.

Анатолій Кінах, президент УСПП : "На першому етапі треба давати можливість вибору. Ті, хто готові - можуть переходити. Ті, хто не готові - можуть працювати по старій системі. І поступово вдосконалювати".

Депутати можуть подовжити реєстрацію спрощенцям >>> відео

У податковій кажуть: на впровадженні електронної картки зупинятися не збираються. Протягом наступних кількох років планують працювати з бізнесом без паперу.

Пам'ятка для спрощенця. Документи >>> відео

Теги: бизнес налогоплательщики налоговая
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2922