Неузгодженості між земельним кадастром і реєстром права власності призведуть до затягування процесу реєстрації. У цьому переконані юристи. Процедура обміну інформацією між двома реєстрами ще нормативно не задекларована. І це при тому, що діяти вони почнуть із першого січня наступного року. До того ж, кваліфікованих працівників, які опрацьовуватимуть величезний обсяг інформації, жоден із профільних органів іще не набрав. Тож варто очікувати і чимало помилок у роботі - принаймні, 2012-го. За новими ж правилами, дані до земельного кадастру та реєстру права власності потрібно внести упродовж 14 днів.

"Затягування відбудуться, і, щоб прискорити, яка зараз у нас практика є, щоб прискорити самі реєстраційні процедури, можливо знову виникне якийсь ринок послуг, які будуть допомагати і сприяти тому, щоб це зробити більш ефективним для того, кому це цікаво", - пояснив телеканалу UBR юрист Олег Климчук.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr право собственности на землю
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1621