Анестетики групи опіатів найближчим часом дозволять виписувати не лише в ампулах, а й у пігулках, кажуть у Державній службі з контролю за наркотиками. Для цього профільні відомства мають підкорегувати деякі нормативні акти.

Зараз такі препарати спеціально використовують в ампулах. Це роблять для того, щоб запобігти незаконному обігу заборонених засобів, пояснюють фахівці. Адже порожні ампули лікарі зобов'зані зберігати для звітності. Однак, для багатьох дістати необхідну дозу знеболювального та зробити ін'єкцію стає великою проблемою. Це стосується сіл, де бракує аптек. Родичі хворих змушені їхати по медикаменти до районних центрів.

"Тільки на 3 дні можуть видаватися близьким хворого. Родич має їхати за 30-40 кілометрів кожні три дні. Отримати їх. Потім йти до медицинської сестри і найти, яка б зробила ін'єкцію. А ці ін'єкції часто-густо 6 раз на добу. Тому ми говоримо про необхідність заведення таблетованої форми морфіну", - пвідомив голова Державної служби з контролю за наркотиками Володимир Тимошенко. Передає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr ампулы опиум
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1609