Податкова забезпечить фінансування соціальних ініціатив Президента без посилення фіскального тиску. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДПC України.

Як відзначають в ДПС, динаміка податкових зборів свідчить, що фінансування соціальних ініціатив Президента України не призведе до посилення фіскального тиску та не потребує екстрених заходів для стрімкого збільшення зборів до бюджету.

Читайте також: Кого торкнуться соцініціативи Януковича?

Таку думку висловлюють експерти Державної податкової служби, спираючись на результати оперативного моніторингу економіки та свої прогнози.

За два місяці поточного року до державного бюджету надійшло 27,9 млрд. грн., що на 1,7 млрд. грн. більше, ніж на початку минулого року.

У тому числі відзначається підвищення надходжень з основних податків. Майже 11,5 млрд. грн. склали надходження податку на прибуток (на 1,8 млрд. більше показників 2011 року). Податку на додану вартість надійшло 12,9 млрд. грн. – минулорічні результати перевищені на півмільярда гривень.

Планові завдання Мінфіну перевиконані.

Читать також: Всі нові соціальні ініціативи Януковича

На думку фахівців ДПС, сьогодні моніторинг фіксує стабільний розвиток економіки з перспективою повільного зростання. За скоригованими прогнозами, податкові надходження дещо перевищать заплановані показники, в основному – внаслідок подальшої детінізації економіки.

Читайте також: Янукович: Наші бажання перевищують наші можливості

Нагадаємо, 7 березня під час розширеного засідання Кабінету міністрів Президент України Віктор Янукович публічно представив низку соціальних ініціатив щодо підвищення рівня життя незахищених верств населення. Витрати держави на виконання запропонованих заходів оцінюються у 16 млрд. грн.

Янукович: Бідним підвищать соцвиплати>>>ВІДЕО

Теги: налоговая гнс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1118