У січні-лютому поточного року 365 столичних підприємств погасили заборгованість по заробітній платі 10 тисячам працівників на суму майже 10 мільйонів гривень. Про це повідомили у Державній податковій службі у м. Києві.

Читайте також: Половину боргів по зарплаті не выплатять ніколи

Як відзначають у відомстві, одним з головних завдань органів Державної податкової служби є контроль за дотриманням підприємствами вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати з обов’язковою сплатою податку на доходи фізичних осіб і відрахувань до Пенсійного фонду України. На особливому контролі податківців знаходяться підприємства, які мають заборгованість перед працівниками, а також ті, що порушують норми Закону України "Про оплату праці" щодо термінів виплати заробітної плати.

Читайте також: За неофіційні трудові відносини загрожує кримінальна відповідальність

Податковою службою Києва, разом з органами місцевої влади постійно проводиться комплекс спільних заходів. По кожному боржнику здійснюється аналіз причин виникнення заборгованості та визначаються шляхи її погашення. Так, за наслідками роботи з керівниками підприємств-боржників та результатами роботи тимчасових комісій, створених при райдержадміністраціях м. Києва, у складі яких працюють столичні податківці, протягом січня-лютого 2012 року відбулось погашення заборгованості по виплаті заробітної плати на 365 підприємствах близько 10 тисячам працівників на загальну суму 9 мільйонів 794 тисячі гривень. До бюджету надійшло 1 мільйон 804 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб.

Читайте також: Читайте також: Безробіття в Україні зростає

Теги: предприятия налоговая гнс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1887