Нещодавно, Головою ДПС у м. Києві Іриною Носачовою проведено "круглий стіл" за участю представників бізнесу та громадських організацій з нагоди річниці впровадження автоматичного відшкодування ПДВ. Про це UBR.UA повідомили у прес-службі відомства.

200 самых богатых людей Украины 2012 года

Враховуючи те, що зустріч відбувалась в розпал кампанії "Декларування – 2012", податківці нагадали представникам бізнесу про важливість декларування доходів, а також вручили всім присутнім подарункові набори (футболка, бейсболка, буклет та кишеньковий календар) з символікою цьогорічної деклараційної кампанії.

"Копієчка до копієчки буде будувати нашу Україну – і це є головним слоганом кампанії декларування", – наголосила керівник податкового відомства столиці Ірина Носачова.

Податкова: В Україні – 300 мільйонерів

"Я переконана, що задля підтримки основної ідеї соціальної політики, направленої на важливість та необхідність декларування доходів, необхідна присутність внутрішнього позитивного настрою кожного члена суспільства, кожного громадянина", – висловила Голова ДПС у м. Києві Ірина Носачова.

Загалом, з початку року подано майже 19,6 тисяч декларацій про майновий стан та доходи, по яким нараховано: до сплати – майже 36 мільйонів гривень податку, до повернення – майже 13 мільйонів гривень. Дохід більше 1 мільйона гривень задекларували 131 киянин.

Хто може не подавати декларацію про доходи та кому треба це робити

Декларувати треба навіть гроші за здані пляшки

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: декларация налоговая
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1376